11 Nisan 2013 Perşembe

Hasarsız Araba nasıl alınır


SİSTEM NASIL İŞLİYOR?

OTORAPOR Çağrı Merkezine satın almak istediğiniz aracın bilgilerini veriyor, satın almak istediğiniz ekspertiz/raporlama paketini seçip servisimizden randevu aldıktan sonra ekibimiz tüm aracı servisimizde tepeden tırnağa ekspertiz edip, raporunu size sunuyor.
Aracın seçilen pakete göre Bronz, Gümüş veya Altın paket ekspertizi, yol testleri (satıcının izin vermesi ve yol şartlarının uygun olması gereklidir), motor, şasi, kaporta, fren, süspansiyon, boya ölçümleri, alt gövde kontrolü, elektrik-elektronik düzeni kontrolü, aracı tüm önemli noktalarına bakılıp değerlendirme yapılır. İsteğe ve pakete göre aracın hasar sorgulama, 5664 sorgulama, araç sorgulama, kaza sorgulama, dosya, fatura, trafik cezası, sigorta, kasko kayıtları haciz, rehin, banka kredi kayıtları da rapor edilir.OTORAPOR OLARAK NE YAPIYORUZ?

İstanbul'da 2007 yılında faaliyetlerine başlayan OTORAPOR, birçok yerli ve ithal aracın alım satım öncesi ekspertizini bağımsızlık ilkesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmiştir.
OTORAPOR, 2012 senesinde Amerika Birleşik Devletleri oto ekspertiz ve servis teknisyenleri sertifikasyon kuruluşu ASE ile, Almanya oto ekspertiz otoriteleri KÜS ve GTÜ ile görüşmeler neticesinde kurumsal yapıya geçmiştir. Son teknoloji cihaz, ekipman ve robotları bünyesine katmıştır. OTORAPOR, konusunda otorite olan eğitimli ve tecrübeli personeliyle, yenilenmiş, yeni kurumsal yüzüyle Türkiye'de oto ekspertiz alanında söz sahibi olmaya devam etmektedir.

OTORAPOR, Satın almak istediğiniz otomobili, tepeden tırnağa inceler, test eder, rapor eder, sonucunu size sunar.
İnternetten, gazeteden, galeriden, oto pazarlarından, mezattan bulup beğendiğiniz aracı sizin yerinize, kapsamlı bir biçimde ekspertiz eder.
BÖYLECE,
Satın aldığınız araca değerinin üstünde bedel ödemezsiniz, Kazasız hasarsız araç alırsınız,
Hasar, kaza ve arızaları hakkında güvenilir bilgiye ulaşırsınız,
Tam ekspertizi yapılmış 2.el araç sahibi olursunuz,
Araca ait trafik ve vergi borçlarından haberdar olursunuz,
Aracın kilometre ve orjinal/değişmiş parçalarını öğrenirsiniz,
Bakım yapılacak noktaları hakkında bilgiye ulaşırsınız.

kazasız araç
kazasız araç sahibinden
kazasız araç sorgulama
kazasız araç alım satım
kazasız araç satışı
kazasız araç fiyatları
kazasız araç satanlar
kazasız araç satış
kazasız araç sorgulaması


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder